رونمایی از شعار شرکت خدمات انفورماتیک: "پیوند بانکداری و فناوری"

11
شهریور
1393
C:\Users\Re_Alipour\Desktop\Islamic-Banking01.JPG
C:\Users\Re_Alipour\Desktop\Islamic-Banking02.JPG
C:\Users\Re_Alipour\Desktop\Islamic-Banking03.JPG

معاونت بازاریابی و فروش شرکت خدمات انفورماتیک در حاشیه برگزاری بیست و پنجمین همایش بانکداری اسلامی از رونمایی شعار شرکت خدمات انفورماتیک تحت عنوان پیوند بانکداری و فناوری خبر داد.

معاونت بازاریابی و فروش شرکت خدمات انفورماتیک در حاشیه برگزاری بیست و پنجمین همایش بانکداری اسلامی از رونمایی شعار شرکت خدمات انفورماتیک تحت عنوان "پیوند بانکداری و فناوری" خبر داد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی در اولین روز برگزاری این همایش دو روزه که 10 و 11 شهریور ماه خواهد بود؛ آقای دکتر فائز در تشریح کم وکیف حضور شرکت خدمات انفورماتیک ضمن اعلام خبر فوق افزود: شرکت خدمات انفورماتیک با توجه به جایگاهی که در صنعت بانکداری برخوردار است؛ تلاش می کند در چنین همایش هایی حضوری شایسته نام خود داشته باشد؛ به همین جهت در این همایش نیز تمام فضای سالن خورشید مرکز همایش های صدا و سیما به شرکت اختصاص یافته تا گوشه ای از مهمترین خدمات خود را به بازدید کنندگان معرفی نماید.

وی به رونمایی کتاب "راهنمای امن سازی" اشاره کرد و افزود: نمونه مشابهی برای این کتاب که نگاهی کامل به امن‌سازی زیرساخت‌ های فن آوری اطلاعات داشته باشد، ارائه نشده است.

وی همچنین اعلام رسمی اخذ گواهینامه بین المللی استاندارد ISO 27001 را در این همایش از دیگر برنامه های مهم حضور نمایشگاهی شرکت خواند و در ادامه به برخی محصولات جدید که در تعدادی از بانک های طرف قرارداد، فعال شده است اشاره نمود؛ راه اندازی شارژ الکترونیکی و همچنین انتقال وجه از طریق تلفن همراه در بانک های آینده و صادرات از جمله این اقدامات بود.

ادامه خبر را از طریق لینک خبر دنبال نمائید.

منبع خبر:
پرتال شرکت خدمات انفورماتیک